OBOZY LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 11-17 lat do spędzenia wakacji na naszym OBOZIE TEATRALNO- SPORTOWY 2021 w Ośrodku Krokodyl w MIELNIE (woj. warmińsko-mazurskie) Termin obozu: 26.06- 5.07.2021 Zakwaterowanie: Ośrodek Restauracja Krokodyl w Mielnie (k. Grunwaldu); Cena obozu: 1950 zł/dziecko - cena nie zawiera transportu, oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (są to opcje dodatkowo płatne) Proponowane opcje dojazdu: - transport autokarowy dziecka wraz z bagażem - 110 zł w jedną stronę (opcja dostępna jedynie przy zgłoszeniu się minimum 10 chętnych) - dojazd własny Nasz obóz TEATRALNO-SPORTOWY to: niezwykła mieszanka kreatywnych zajęć teatralnych w połączeniu z odpowiednio zbilansowanym treningiem ogólnorozwojowym i różnorodną rekreacją wodną (wioślarstwo, kajaki, SUP-y, gry zespołowe). Połączenie tych aktywności sprawia, że nasi podopieczni nigdy się nie nudzą :) Nasza domowa kuchnia oferuje dzieciom trzy syte posiłki oraz dwie odświeżające, owocowo-warzywne przekąski każdego dnia! Zdrowe napoje dostępne są dla dzieci przez cały dzień w nieograniczonych ilościach. W programie mamy również wycieczki rowerowe po okolicznych atrakcjach. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zapisać dziecko na obóz uprzejmie prosimy o wypełnienie e-formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/TsuVJ8K1Wue7mt9d7 Osoby, które dokonają zapisu przez wyżej wskazany formularz, będą otrzymywały kolejne informacje od organizatora na wskazany w formularzu adres mailowy**. Informujemy, że po zawarciu umowy w przypadku rezygnacji nie ma możliwości zwrotu kosztów obozu, dlatego zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia do rezygnacji, które zabezpieczy Państwa przed utratą środków w różnych sytuacjach losowych, w tym z uwagi na epidemię Covid -19. ** Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu ponownego kontaktu oraz przesłania materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma PLH Development Sp. z .o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (03-802), ul.Skaryszewska 7. W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji. Pozdrawiam,

Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma PLH Development Sp. Z O. O. Sp. K z siedzibą w Warszawie (03-802) przy ul. Skaryszewska 7.

Skontaktuj się z nami

Ośrodek Restauracja Krokodyl

Mielno 30a, 14-107 Mielno

Numer konta:

ING 67 1050 1025 1000 0090 3093 9152 

Rezerwacja pokoi:

tel. (+48) 511 428 032
kontakt@krokodyl.mielno.pl

Restauracja:

tel. (+48) 511 427 993
restauracja@krokodyl.mielno.pl