OBOZY LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
 LATO 2021

 

OBÓZ TEATRALNO- SPORTOWY 2021 r.   

Zlokalizowany jest w Ośrodku Krokodyl w MIELNIE (woj. warmińsko-mazurskie)  

Obóz dedykowany jest dzieciom i młodzieży w wieku: 11-17 lat

Termin pobytu: 28.06- 5.07.2021


Nasz obóz TEATRALNO-SPORTOWY to:
połączenie warsztatów teatralnych z odpowiednio zbilansowanym treningiem ogólnorozwojowym, grami zespołowymi oraz  różnorodną rekreacją wodną (wioślarstwo, kajaki, SUP-y, rowery wodne) i wycieczkami rowerowymi po naszej pięknej okolicy i licznych zabytkach.

Letnie Warsztaty Teatralne
W trakcie warsztatów będą wprowadzane różnorodne techniki teatralne, m.in.: drama, improwizacja, formy teatru ruchu, pantomimy oraz teatru dokumentalnego. Celem pracy podczas warsztatów będzie wykreowanie autorskiego pomysłu dramaturgicznego, napisanie wspólnego scenariusza teatralnego na bazie pomysłów uczestników oraz zrealizowanie spektaklu. Uczestnicy będą próbować się w różnych technikach i formach teatralnych.  Podczas prób będziemy przyglądać się rzeczywistości i przetwarzać ją na nasze pomysły.
Prowadząca: Edyta Ganc -teatrolog, instruktor teatralny, trener kreatywności. Absolwentka Teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Camerimage Film School oraz Studia Teatralnego "Hyde Park". Ukończyła też Akademię Fotografii na kierunku Fotoreportaż.  Prowadzi warsztaty teatralne i fotograficzne, treningi kreatywności oraz warsztaty rozwojowe. Pracuje również jako psychoterapeutka w nurcie psychologii procesu. Reżyserka spektakli dokumentalnych i offowych.

Sport
Zajęcia sportowe to integralna część każdego dnia na naszym obozie, które w równej części przeplatać się będą z zajęciami teatralnymi. Dla dzieic przygotowaliśmy treningi ogólnorozwojowe, gry zespołowe i dużo aktywności wodnej. Będziemy pływać na kajakach, rowerach wodnych, SUP-ach oraz poprowadzimy treningi wprowadzające dzieci do w świat łodzi wiosłowych.
Zajęcia poprowadzą: Michał Jeżewski oraz Stanisław Humięcki

Michał Jeżewski- Absolwent AWF Warszawa, wielokrotny reprezentant i medalista Mistrzostw Polski w wioślarstwie, trener wioślarstwa, nauczyciel wychowania fizycznego, kierownik obozu.

Stasnisław Humięcki- trener wioślarstwa, wielokrotny reprezentant i medalista Mistrzostw w w wioślarstwie. Po zakończeniu kariery sportowej w Polsce, kontynuował ją w Australii, a następnie w USA. Grupy młodzieżowe w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim prowadzi od 12 lat.

W programie mamy również ogniska, dyskoteki, spektakle organizowane przez samych uczestników, zawody sportowe i wiele innych atrakcji.

Wyżywienie
Nasza domowa kuchnia oferuje dzieciom 3 syte posiłki oraz dwie odświeżające, owocowo-warzywne przekąski każdego dnia!
Zdrowe napoje dostępne są dla dzieci przez cały dzień w nieograniczonych ilościach.

 

W programie mamy również ogniska, dyskoteki, spektakle organizowane przez samych uczestników, zawody sportowe i wiele innych atrakcji.

Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Aby zapisać dziecko na obóz uprzejmie prosimy o wypełnienie e-formularza zgłoszeniowego do 10.05.2021
dostępnego TU


Termin obozu:
28.06- 5.07.2021
 
Zakwaterowanie:
Ośrodek Restauracja Krokodyl w Mielnie (k. Grunwaldu);
Informacje o ośrodku są dostępne na stronie internetowej Ośrodka, kliknij TU

 
Cena obozu:
1650 zł/dziecko*  - cena nie zawiera transportu, oraz ubezpie-czenia od kosztów rezygnacji

Cena obejmuje:

  • 7 śniadań, 7 obiadów, 7 kolacji, 7 noclegów,7 przekąsek,7 podwieczorków, wodę i ciepłe napoje bez ograniczeń,
  • zajęcia sportowe,
  • zajęcia teatralne i wszelkie materiały potrzebne do realizacji przewidzianych zajęć,wycieczki rowerowe,
  • ogniska,
  • bilety wstępu,opiekę wykwalifikowanej kadry: instruktorów i trenerów
  • opiekę pielęgniarki,
  • ubezpieczenie NNW

 Proponowane opcje dodatkowe:

  • transport autokarowy dziecka wraz z bagażem - 110 zł w jedną stronę (opcja dostępna jedynie przy zgłoszeniu się minimum 10 chętnych),  
  • ubezpieczanie od kosztów rezygnacji: od 2,2% ceny obozu podstawowa do 4,89%  ceny obozu -na wypadek zachorowania uczestnika lub członka rodziny na Covid-19

Transport:
Zapewniamy transport dziecka na obóz zgodnie z cennikiem powyżej, jednocześnie dajemy Państwu możliwość transportu dziecka we własnym zakresie.


Aby zapisać dziecko na obóz uprzejmie prosimy o wypełnienie e-formularza zgłoszeniowego do 10.05.2021 dostępnego TU

Osoby, które dokonają zapisu przez wyżej wskazany formularz, będą otrzy-mywały kolejne informacje od organizatora na wskazany w formularzu adres mailowy**.  

 
Informujemy, że po zawarciu umowy w przypadku rezygnacji nie ma możliwo-ści zwrotu kosztów obozu, dlatego zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia do rezygnacji, które zabezpieczy Państwa przed utratą środków w różnych sytuacjach losowych, w tym z uwagi na epidemię Covid -19.

** Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jedno-znaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana da-nych osobowych zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskie-go i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swo-bodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu ponownego kontaktu oraz przesłania materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma PLH Development Sp. z .o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (03-802), ul. Skaryszewska 7.

Organizatorem obozu jest PLH Development Sp. z .o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (03-802), ul. Skaryszewska 7., właściciel Ośrodka Krokodyl w Mielnie, wpisany do rejestru Organizatorów Turystyki pod nr. 2303.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI DO SPĘDZENIA WAKACJI W NASZYM OŚRODKU!
tel.: 665642525
obozy@krokodyl.mielno.pl

 

Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma PLH Development Sp. Z O. O. Sp. K z siedzibą w Warszawie (03-802) przy ul. Skaryszewska 7.

Skontaktuj się z nami

Ośrodek Restauracja Krokodyl

Mielno 30a, 14-107 Mielno

Numer konta:

ING 67 1050 1025 1000 0090 3093 9152 

Rezerwacja pokoi:

tel. (+48) 511 428 032
kontakt@krokodyl.mielno.pl

Restauracja:

tel. (+48) 511 427 993
restauracja@krokodyl.mielno.pl